Kursy językowe w Rembertowie

Kursy językowe w polsce

edukacja językowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych
since 1998

  • jesteśmy najstarszą szkołą językową w Rembertowie a tradycja zobowiązuje :-)
  • oferujemy zajęcia w najmniejszych grupach w Rembertowie [grupy 3-6 osób (6<8<12)] - w mniejszej grupie nauczysz się dużo więcej
  • materiały do nauki i dostęp do platformy e-learning w korzystnej cenie
  • odbiór dzieci z lokalnych szkół i przedszkoli: zasady bezpłatnego odbioru
  • wykwalifikowana i sprawdzona kadra lektorska
  • lekcje grupowe: angielski, niemiecki, hiszpański
  • kursy języka ogólnego i przygotowanie do egzaminów językowych

Sprawdź nasze kursy:

Kursy językowe za granicą

Chcesz uczyć się języków obcych za granicą?, poznać język, świat i nowych ludzi? - zapraszamy na nasze kursy językaangielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, chińskiego.

Wybierz kurs dla siebie

Polecane kursy

Dlaczego Teaching & Travel?

na rynku od 1998

uczymy języków obcych od 1998 roku, w Warszawie, Polsce, na całym świecie - czas na Marsa lub Wenus :-)

małe mini grupy

tylko 3-6 osób
matematyka nie kłamie: 3<12, 12:3=4, 3<6<12

konkurencyjna cena

as the British say "best value for money" - could be cheaper? - always, but quality first ...

 

Infolinia

502 551 369

poniedziałek-sobota: 0900–2100

masz wątpliowości?
odpowiemy na Twoje pytania

POZNAJ NASZE KURSY

różni ludzie - różne potrzeby

sprawdź naszą ofertę i wybierz kurs dla siebie

Opinie uczestników

EC, Toronto, wrzesień - październik 2017

ankieta w pdf

Jarosław, Luboń

Sprachcaffe Languages Plus, Barcelona, 2019

Dzień dobry Panie Sławku
Chciałam podziękować za polecenie takiej formy spędzania wakacji i zarazem nauki języka. Córka wróciła z Barcelony bardzo zadowolona z całym mnóstwem pozytywnych wrażeń. 
Dziękuję również za organizację całości wyjazdu. Już robimy plany na przyszły rok. :-)
Serdecznie pozdrawiam
Małgosia

Małgorzata, Czeladź

Cork Language Centre International, Cork, 2009
Moim zdaniem sposób prowadzenia zajęć w CLCI był bardzo dobrze dobrany do potrzeb uczniów. Moi nauczyciele potrafili w doskonały sposób poprowadzić zajęcia, jednocześnie zachecając uczniów do współpracy i nauki. Podręczniki były dobrze dobrane, a program zajęć ciekawy. Zarówno biblioteka jak i laboratorium językowe były bardzo dobrze wyposazone.


Byłam bardzo zadowolona z mojej rodziny goszczacej. Właścicielka domu była przemiła, wykazywała duże zainteresowanie naszymi potrzebami. Pokój był zawsze czysty, jedzenie bardzo dobre i zawsze na czas. Otrzymywałam również paczkę z drugim śniadaniem. Właścicielka domu często prała nasze rzeczy. Była ona bardzo rozmowna, zawsze słuzyła dobra radą w czasie nauki i nie tylko. Dom był bardzo zadbany. Gospodyni często podwoziła mnie do szkoły czy na stację autobusową oraz przywiozła i odwiozła na lotnisko.

Nie miałam czasu żeby korzystać z programu zajęć pozalekcyjnych. Odbywały się one bardzo często w czasie moich zajęc popołudniowych. Ponieważ byłam tam tylko przez dwa tygodnie, samodzielnie zorganizowałam sobie weekend tak bym mogła zobaczyć jak najwięcej. Jednakże słyszałam od innych uczniów tejże szkoły, że weekendowe zajęcia byly bardzo interesujące.
Wydaje mi się że przed wyjazdem na kurs każdy powinien samodzielnie podszkolić poziom swojego języka, gdyż zajecia na wyższych poziomach są bardziej kreatywne. Bardzo ciekawe są także zajecia popołudniowe, które polegały często na swobodnej konwersacji, ucząc schematów myślenia w obcym języku, co bardzo ułatwia komunikację z ludźmi.


Firma T&T jest bardzo kompetentna i rzetelna. Informacje były sprawdzone a pracownicy zawsze służyli radą i chętnie odpowiadali na wszystkie pytania aż do samego wyjazdu. Obsługa była bardzo miła.

Dziekuję za wszystko. Pozdrawiam :)
Katarzyna

Katarzyna, Opoczno

Easy School of Languages, Malta, Marsascala, 2017
Hi,
Thank you. Our stay in Malta is great. Hubert is doing well. In the beginning it was so so but now he enjoys his English lessons in school very much, he says it's better than in polish school. He is in pre intermediate group. He enjoys it better than afternoon activities.  He lives with three boys in room. None of them are polish. I think he begins to use his English a little. He is the youngest child in this English school. 
The food  is good in the hotel. Me and my husband have got a beautiful room with the balcony:) we would like to thank you:)
Best Ewa

Ewa, Kraków

BWS Germanlingua, Monachium, 2009
Panie Slawku,

Kilka tygodni temu wrócilem z kursu języka niemieckiego w BWS Germanlingua w Monachium. Ankietę wypelnilem I dzis ją wyslę, ale oprócz tego pragnę podziękować za cudowne wakacje. Dwa tygodnie kursu w BWS bylo niezwyklą przygodą. Nachwalić się nie mogę nauczycielki, z którą mialem zajęcia.Jesli będzie Pan wypelniać jakąs ankietę o opiniach klientów, to pod niebiosa proszę wychwalać fachowosć, kulturę, zdolnosci pedagogiczne, wyksztalcenie Martiny (nazwisko ma katalońskie więc nie potrafię go napisać). Także miasto warte jest polecenia - w Monachium jest niemożliwoscią nudzić się.Do tego lokalizacja apartamentu, w którym mieszkalem jest fenomenalna. Klopoty z parkowaniem udalo się rozwiązać za 6 eu dziennie (strefa parkowania, ale auto stalo prawie pod oknami). Po prostu rewelacja!
Szkoda, ze nikt z moich znajomych nie chce się uczyć niemieckiego, Bo jeździlbym do Monachium co roku. Na razie koledzy widząc mój entuzjazm sklaniają sie do wyjazdu w przyszlym roku na język wloski. Prawdopodobnie wybierzemy Rzym, ale do tego tematu wrócimy za kilka miesięcy.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko

Dariusz

 

Dariusz, Chrzanów

ATC Language & Travel, Dublin (Bray), 2010
Witam,
dziękuje za zorganizowanie wyjazdu do Irlandii na kurs języka angielskiego. Wszystko było świetnie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Nie miałam z niczym problemów w trakcie pobytu w szkole. Miejscowość rzeczywiście ślicznie usytuowana (a i pogoda mi bardzo dopisała).
 
Wyjazd zaliczam do bardzo udanych :-)
 
Jeden minus: dwa tygodnie jest krótko na pobyt w tej szkole (ale zawsze to coś).
Uważam, że to najlepszy sposób nauki języka angielskiego, z którego do tej pory korzystałam.
 
Jeśli będę miała możliwość wyjazdu w następnym roku to z przyjemnością skorzystam z Państwa usług :-)
 
Pozdrawiam
Agnieszka

Agnieszka, Bolesławiec

European Centre Malta, Malta, 2009
Dzien Dobry,

Jestem juz po wycieczce na Malcie. Dziekuje jeszcze raz za zorganizowanie wszystkiego. Jestem bardzo zadowolona,mysle ze moj poziom angielskiego sie podniosl zdecydowanie oprocz tego poznalam sporo fajnych ludzi. Szkola jest dobrze zorganizowana i godna polecenia. Raz jeszcze dziekuje I pozdrawiam.

Marta

Marta, Łódź

Language Studies Canada, Toronto, 2009
Szanowny Panie Lisowski,

Moja córka, Urszula, 2 września wróciła z Toronto, z kursu językowego, w którym uczestniczyła za pośrednictwem Pana firmy. Chciałam Panu serdecznie podziękować za solidne przygotowanie tego kursu. Córka wróciła bardzo zadowolona. Nawiązała wiele kontaktow z młodymi ludźmi z innych krajów, przełamała barierę językową i dawała sobie radę bez problemu. Nauczyciele bardzo ją chwalili, nawet zmieniła sobie po tygodniu grupę na bardziej zaawansowaną. Brała udział w wielu imprezach organizowanych dla studentów, dużo zwiedziła i dobrze się czuła w Kanadzie. Pani Samantha, u której mieszkała córka była bardzo sympatyczna. Na pewno będziemy polecały Pana firmę znajomym, a być może Ula będzie chciała w przyszłym roku pojechać na podobny kurs.

Z wyrazami szacunku

Ewa, Warszawa

PERL, Paryż, 2010
Pani Melanie jest bardzo sympatyczną osobą. Nauczyciele również mili i pozytywnie nastawieni do studentów, można się z nimi dogadać. Starają się zadowolić wszystkich klientów. Na zajęciach nie korzystamy z podręcznika tylko z xerówek, co jest dobre bo studiujemy wybrany, najciekawszy materiał.

Byłam pod opieką miłej i bardzo kompetentnej osoby. Mieszkanie Madame Teyssier było wprost przepiękne, duże i wygodne. Miałam własny pokój, z kuchni mogłam korzystać do woli, tak samo było z lodówką. Śniadania wystarczające. Bardzo miła okolica (tuż przy wieży Eiffla) i dojazd również wygodny. Same pozytywy.

Cały wyjazd został bardzo szybko załatwiony, bardzo dobry kontakt z pracownikiem T&T. Wspólnie opracowana mapka dojazdu z p. Sławomirem bardzo się przydała, bez niej bym tam zaginęła ;-) Jestem bardzo zadowolona z usług. Dziękuję.

Magdalena, Warszawa

Milner School of English, Londyn, 2008
Lekcje prowadzone były przez jednego nauczyciela, uważam, że prowadził je naprawdę dobrze, nie były monotonne, zawsze starał się zmieniać coś, podręcznik jeden, ale nauczyciel donosił dodatkowe materiały i kserował je na miejscu, wyposażenie sal itp na dobrym poziomie.

Do zakwaterowanie nia mam uwag, może mały pokoik, wyżywienie dobre, rodzina starała się naprawdę dużo rozmawiać, cichy, spokojny teren dookoła domu, dojście do szkoły około 25 minut.

Cały wyjazd był super. Jakość w T&T jest na wysokim poziomie: informacje są rzetelne, odpowiedzi udzielane szybko, miła obsługa klienta oraz ... i tak wymieniać bez końca.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
Przemek

Przemek, Bydgoszcz

Sprachcaffe Languages Plus, St. Julian's, 2018

Moja nauczycielka spisała się na medal, fantastycznie prowadziła lekcje i każdego z nas angażowała do pracy, braliśmy czynny udział w lekcjach.

Z rodziną goszczącą miałam świetny kontakt, byli mili i uprzejmi, każdego dnia prowadziłam z nimi małe rozmowy. Jedzenie było pyszne (głównie włoska kuchnia) i tylko dwa razy były mrożonki. Brakowało mi jedynie wody do picia w moim pokoju - otrzymywałam ją jedynie podczas posiłków, więc byłam zmuszona ją zakupićm, ale nie narzekam.

Szkoła nie wiedziała, kóre wycieczki są wliczone w cenę pobytu (2 tygodnie), dlatego było trochę z tym zamieszania, ale gdy to się wyjaśniło - wszystko było w porządku. Interesujące miejsca, na szczęście zwięzłe informacje o danej atrakcji turystycznej. Poza tym można spróbować nowych rzeczy jak joga, fish spa czy aqua zumba.

Żałuję, że nie zostałam uprzedzona, że w poniedziałek będę musiała zakupić książkę. Nie miałam przy sobie 26€, musiałam pożyczyć. Nie pisałam w książce zgodnie z zaleceniami szkoły, aby móc ją zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy. Niestety zwrot wynosił jedynie połowę kwoty. Uczniowie powinni być wcześniej informowani o konieczności zakupienia podręcznika pierwszego dnia zajęć.

Jak ocenia Pani jakość obsługi w T&T
Wszystko w porządku, jestem zadowolona

Oryginalna ankieta

Karolina

 

 

Karolina, Warszawa

Enforex, Barcelona 2022

Pan Sławek niesamowicie zorganizował cały wyjazd. Cała podróż była szczegółowo zaplanowana i rozpisana i pan Sławek cały czas dopytywał czy wszystko w porządku. Samą szkołę uważam za bardzo profesjonalną. Nauczyciele traktowali uczniów jak dorosłych i pozostawiali im wolność jeżeli chodzi o uczestnictwo w zajęciach czy nawet przychodzenie na nie, jednak trzeba również przyznać, że zawsze byli gotowi i chętni do pomocy. Najbardziej jestem zadowolona z możliwości rozmowy po hiszpańsku, bo dzięki temu z pewnością przezwyciężyłam moją barierę językową. Bardzo polecam zarówno Enforex, jak i współpracę z panem Sławkiem.

Natalia, Biskupice

EC English Language Centres Brighton 2011
Kurs:
Kurs bardzo mi się podobał. Lekcje były prowadzone ciekawie, a co najważniejsze było wiele okazji do mówienia. Nauczyciele bardzo pomocni, uśmiechnięci, wyrozumiali, odpowiednio wymagający. Brak zastrzeżeń do podręczników, bo mało z nich korzystaliśmy. Niektóre sale były zbyt ciasne i trudno było zmieniać miejsca, bu np. pracować w określonych przez nauczyciela grupach.
Zakwaterowanie:
Rodzina, u której mieszkałam bardzo życzliwie mnie przyjęła. W pokoju mieszkałam z 17-letnią Turczynką. Gospodyni pysznie gotowała, uwzglądniając nasze preferencje. Pokój był przestronny i odpowiednio wyposażony. Zaletą było to, że przystanek autobusowy był bardzo blisko domu. Podróz ze szkoły zajmowała ok. 15 min, natomiast do centum ok 20 min.
Program:
Program zajęc był ciekawy, jednak opracowany tylko na 1 tydzień, więc w przypadku 3-tygodniowego pobytu trochę monotonny.
Podróż przbiegła bez problemu, momo obaw (pierwszy raz leciałam samolotem sama). Wszystko było sprawnie zorganizowane przez szkołę (rezydenci udzielali nam pomocy na lotnisku).
Opinia rodziców:
Jako rodzice dziecka, dla którego był to pierwszy całkowicie samodzielny wyjazd zagranicę, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi w T&T i nie mamy co do niej żadnych krytycznych uwag. Zostaliśmy bardzo rzetelnie poinformowani o wszystkich szczegółach dotyczących wyjazdu.Bardzo pomocne okazały sie sugestje ze strony pracowników T&T.
Rzeczą która wzbudziła nasze obiekcje były bardzo póxne (samotne) powroty dziecka z wieczornych zajęc w mieście. uważliśmy, że o godzinie 23 dzieci powinny wracać do domów pod opieką osoby dorosłej (zwłaszcza jesli muszą korzystać z komunikacji publicznej)

Kasia, Warszawa

Centro Fiorenza, Florencja, 2009
Jestem bardzo zadowolona. Nauczyciele są na bardzo wysokim poziomie. Uważam, że nauczyłam się bardzo dużo. Nie sądziłam, że aż tyle wyniosę z lekcji.

Jestem zachwycona zakwaterowaniem. Mieszkałam u Włoszki, która poświęciła mi dużo czasu i wspaniale gotowała. Mieszkałam w przepięknym punkcie - 5 minut od Ponte Vecchio i Piazza della Signiora. Zostałam przyjęta tak zyczliwie, że czułam się jak we własnym domu.

Podczas programu pozalekcyjnego były bardzo ciekawe propozycje, warto z nich skorzystać.

Wszystko mi się podobało, naprawdę trudno byłoby się przyczepić do czegokolwiek. Radziłabym wszystkim, aby korzystali z okazji mieszkania z włoskimi rodzinami. Nie spotkałam osoby, która by narzekała.

Jestem absolutnie zadowolona ze wszystkiego, jeszcze raz bardzo dziękuję. Będę polecać Państwa szkołę i firmę wszystkim swoim znajomym.

Pozdrawiam :-)

Magdalena, Poznań

CDC - Carl Duisberg Centren, Berlin, 2017

Lekcje miały na celu w dużej mierze "zmusić" kursantów do rozmowy, co oczywiście było mile widziane i potrzebne. Podręcznik znanego autora, postrzegam pozytywnie, wyposażenie sal odpowiednie. 

Szkoła położona jest właściwie w centrum, dlatego dojazd do niej, czy też dojście z hotelu nie sprawiało najmniejszych trudności.

Języka należy uczyć się podczas konwersacji z różnymi osobami. Każdy ma inną wymowę i zasób słownictwa, dlatego warto zmieniać miejsce siedzące podczas kursu i rozmawiać z innymi osobami.

patrz: oryginalna opinia

Krystyna, Poznań

Krystyna, Poznań

EC Bristol, 2019

Dear Dan,
I would like to say a big thank you for my great experience in EC school. I enjoyed every minute of classes with Ian and Shelly. I find Ian an excellent teacher - creative, brilliant, energetic but also very careful and providing a safe space for every student. I see the school as a very well organized and highly professional mechanism with a personal approach towards the students. It was a real pleasure to study with EC.
With kind regards, 
Agnieszka

Agnieszka, Katowice

Exeter Academy, Exeter, 2009
witam,
 
wysłałam właśnie ankietę oceniającą. Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu!!!
Szkoła na wysokim poziomie, bardzo ambitni ludzie, którzy chcą się rozwijać.
 
pozdrawiam,
Dagmara

Dagmara, Kielce

Studio Cambridge, Cambridge, 2022
Dziękuję Panie Sławku.

Wiktor zachwycony był pobytem w pierwszym tygodniu. Już pierwszego dnia poznał wspaniałych ludzi i tworzyli zgraną, dość liczną paczkę. Jest też pod wrażeniem wykładowców z Sir Christopher.

Serdecznie pozdrawiam

Jola

Wiktor, Olsztyn

Central School of English, Londyn, 2009
Dzień dobry :) !
Chciałabym podziękować za zorganizowanie mojego wyjazdu do Londynu, wszystko było idealnie :) ! Bardzo fajny akademik w miłej okolicy, w szkole wszyscy byli bardzo mili i pomocni, więc jestem naprawdę zadowolona i dziękuję Panu za pomoc :) !

Chciałabym tylko poprosić o przesłanie elektronicznej wersji ankiety, którą miałam wypełnić po przyjeździe, bo niestety po remoncie w domu, nie mogę jej znaleźć.

Dziękuję i pozdrawiam :)
Paulina

Paulina, Warszawa

Regent Oxford, Oxford, 2012
Dzień dobry Państwu.
Właśnie zaczął się mój drugi tydzień w Oxfordzie gdzie jak na razie wszystko bardzo dobrze sie odbywa. Spotkałam Panią Martę z którą Państwo byli w kontacie przy rezerwowaniu mojego kursu Przyznam że przyjęto mnie tu po królewsku, jak na Wielka Brytanie przystalo.
Pozdrawiam.
Katarzyna

Katarzyna, Piastów

European Centre Malta, Malta, 2009
Witam Panie Sławku!

Piszę w sprawie Malty. Wyjazd zaliczam do jak najbardziej udanych, zakwaterowanie, szkoła, kraj, klimat, wszystko wszystko! Absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy. Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.

Joanna

Joanna, Sanok

Malta, ETI (Executive Training Institute), April 2019

Dear Mr Lisowski,
Teacher and lessons are Perfect.
We could not imagine better one.
Accomodation very nice,quite close to school.
Thank You for Your interest
All Best 
Sebastian
Sebastian, Oborniki

Liden & Denz, Moskwa, 2009
Szkoła była fantastycznie przygotowana na przyjęcie studentów, panowała w niej przyjazna atmosfera , która sprzyjała nauce. Oprócz tego fachowa pomoc nauczycieli i bezpłatny dostęp do 
pomocy naukowych (podręczniki, internet) czyniły naukę efektywną i bezstresową. Rodzina bardzo kontaktowa, miła. Pokój wygodny i przestronny jak całe mieszkanie. Wyżywienie wegetariańskie nie stanowiło dla rodziny problemu, a przygotowywane dania były bardzo smaczne. 
Zajęcia pozalekcyjne w szkole - oprócz bardzo miłych piątkowych spotkań z okazji  rozdania certyfikatów - w ogóle nie były organizowane z powodu zbyt małej ilości chętnych. Z tegoż powodu także bezpłatna wycieczka na Plac Czerwony nie doszła do skutku.
Mogę jedynie zaproponować organizatorom umieszczanie uczniów w domach znajdujących się bliżej centrum miasta, po za tym uważam że wszystko zostało świetnie zorganizowane. Współpraca z firmą T&T była prawdziwa przyjemnością. Rzetelne, szybko udzielane informacje rozwiewały nawet
najmniejsze wątpliwości. Na wyróżnienie zasługują dyspozycyjność i kompetencja Pana Sławka.
Kinga

Kinga, Katowice

Easy School of Languages, Valetta, 2017
Hi Sławek,
Everything is just perfect, I'm having a great time both in educational and social meaning.
I would definitely repeat this experience again :)
Best regards
Arek

Arek, Ruda

EC - European Centre, Malta - St. Julian's, 2018

nauka:
Bardzo dobrze prowadzone lekcje indywidualne. Brak zastrzeżeń do nauczycieli, poza jednym (trochę nudny sposób prowadzenia zajęć ale to wynikało raczej z jego charakteru).

zakwaterowanie:
Hotel bez uwag. Blisko szkoły z dobrymi śniadaniami

zajęcia pozalekcyjne i transport:
Zajęcia pozalekcyjne na wysokim poziomie i zróżnicowane. Bardzo wspomagały naukę języka poprzez bezpośredni kontakt z innymi studentami. Zmuszły do używania języka. Uważam, że bardzo przyczyniły się do poprawy stosowania języka w kontaktach bezpośrednich.
Transport bez uwag.

ocena T&T:
Określić to można tylko jednym słowem: profesjonalizm!!

patrz: oryginalna opinia

Mirosław, Radzymin

Mirosław, Radzymin

European Centre Malta, Malta, 2008
Szkoła oferuje naukę na wysokim poziomie. Profesjonalnie przygotowani nauczycilele zawsze służą pomocą, a ich lekcje są doskonale przygotowane, pod względem merytorycznym i metodycznym. Podręczniki i inne pomoce naukowe oceniam też bardzo dobrze.

Rodzina Magro, u której mieszkałam zasługuje na same pochwały. To bardzo życzliwi i spokojni ludzie. Do tego codziennie podczas kolacji podtrzymywali dyskusję i dbali o to, aby wszyscy w trakcie tego ponad godzinnego posiłku rozmawiali wyłącznie w języku angielskim. Mieszkanie utrzymane w idealnej czystości. Dojazd nieco utrudniony - autobus dojeżdza tylko w jedną stronę, jednak to nie stanowiło problemu. Spokojna dzielnica, życzliwi ludzie.

Wycieczki fakultatywne zorganizowane były profesjonalnie. Cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród studentów. Podczas wycieczek zapewniono nam opiekę i transport. Program bardzo bogaty. Wspaniali przewodnicy.

Nauka języka na zagranicznym kursie językowym to najlepsza droga do uaktywnienia wiedzy. Poza tym, że kurs niejako zmusza do myślenia i wypowiadania się w obcym języku to oprócz tego jest wspaniała przygodą i miejscem spotkań ludzi z całego świata. Oprócz fantastycznie przygotowanych lekcji w szkole studenci wciąż nawiązują nowe znajomości, wymieniają doświadcznie, szlifują język i wypoczywają. Poznałam 5 świetnych koleżanek z różnych krajów. Teraz, gdy wróciłyśmy już do domu piszemy do siebie, rozmawiamy przez Skype i to wszystko w języku angielskim. Gdybym miała coś doradzić to na taki kurs trzeba przeznaczyć co najmniej 2 tygodnie. Krótszy kurs nie miałby sensu. Za kilka lat wybieram się znowu na taką przygodę z językiem! Naprawdę warto! Polecam!

Rozważałam oferty kilku pośredników przed wyjazdem. ale to właśnie T&T podszedł do rozmowy poważnie. Otrzymałam wszelkie niezbędne informacje. Bardzo kompetentna i rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeśli ktoś ze znajomych zapyta - polecę T&T. Jeśli za kilka lat zdecyduję się na kurs to tylko z T&T!

Monika, Zamość

Milner School of English, Londyn, 2009
Szanowny Panie,

Chciałbym Panu podziekowac w imieniu własnym i mojego syna Piotra za organizację pobytu w szkole w Londynie (Milner School of English). Syn wrócił bardzo zadowolony. Widzę jak wiele taki wyjazd uczy i to nie tylko umiejętnoości posługiowania się obcym językiem ale równiez przełamywania oporów przed ludźmi, umięjętnoości dawania sobie rady. Kiedy syn dojecha ł do Londynu akurat w tym dniu nie jeździło metro do Jego stacji docelowej. Jeśli czas i inne ważne elementy pozwolą to nie wykluczone że spotkamy sie w przyszłym roku.

Pozdrawiam Grzegorz

 

Grzegorz, Warszawa

Milner School of English, Londyn, sierpień 2018

Wszystko okej. Rodzina bardzo fajna. W szkole wszystko w porządku, dobrze mi idzie, poznałam dużo ludzi z różnych krajów.

Yana

Yana, Ukraina

Torre di Babele, Rzym 2010
Naukę w tej szkole oceniam na bardzo dobrym poziomie. Zajecia prowadzone były przez kompetentnych wykładowców zawsze przygotowanych do lekcji.Umieli zintegrować i zachęcić kursantów często poprzez zabawę do nauki. Miło wspominam zajęcia w grupie jak i te w mini grupie.
Z zakwaterowania jestem bardzo zadowolona. Do tej pory utrzymuję kontak z panią u której mieszkałam. Bezproblemowa osoba, na poziomie. Miałam swój pokój, śniadania takie jakie chciałam każdego dnia, dostęp do internetu.
Program pozalekcyjny bardzo ciekawy. Najmilej wspominam wycieczkę do Pompei i Neapolu. Zwiedzanie było z przewodnikiem bardzo dobrze przygotowanym do obsługo obcokrajowców uczących się języka włoskiego.
Jedynym minusem dla mnie był hałas całonocny. Rzym to bardzo głosne miasto. Następnym razem wybrałabym kwaterę gdzieś na uboczu, dalej od głównej ulicy.
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług T&T. Jest to rzetelna firma. Nie mam zadnych zastrzeżeń so do jakości usług. Wszystkie informacje i usługi były zgodne z ofertą którą mi zaproponowano.
Bardzo dziękuję firmie T&T za opiekę i przygotowanie cudownego wyjazdu. Na pewno będę polecać wasze usługi.

Aleksandra, Puck

Milner School of English, London 2011
Witam.
Właśnie minął tydzień od mojego powrotu z Londynu.
Szczerze powiedziawszy, jestem zachwycony pobytem i nauką w Millnar School.
Wszystkie moje obawy i "strachy" przedwyjazdowe były całkowicie bezpodstawne.
Świetna szkoła, świetni ludzie, dużo nowych znajomości. Jeśli tylko będę mógł, to w przyszłym roku będę chciał znów skorzystać z Państwa oferty.
Pozdrawiam.
Piotr

Piotr, Żory

Easy School of Languages, ośrodek: St Paul's Bay, 2018

nauka:
Miałam cudownego nauczyciela, dzięki któremu poznałam nowe sosoby nauczania, które przydadzą mi się do egzaminu dojrzałości, czyli matury.
Sposób prowadzenia lekcji bardzo mi się podobał, robiliśmy dużo kserówek na poziomie B2, ponieważ poziom B1 mieliśmy dobrze opanowany.
Wyposażenie klasy oceniam na 5+. 

zakwaterowanie:
Przez mój cały dwutygodniowy pobyt w Bella Vista Hotel, na śniadanie. lunch, oraz kolację były serwowane posiłki w formie szwedzkiego stołu. Pokoje 3-4 osobowe to bardzo dobre rozwiązanie aby się podszkolić; w pokojach było czysto, jedynym minusem była klimatyzacja, która ledwo działała.

zajęcia pozalekcyjne i transport:
Program zajęć pozalekcyjnych bardzo mi się podobał, ponieważ przez te całe dwa tygodnie każdego dnia robiliśmy co innego, nie było czasu na nudę. Transport oceniam na 6!

co się podobało, a co by należało zmienić:
Najbardziej podobały mi się zajęcia w szkole można z nich wiele wynieść jeśli tylko się chce. Najlepszym sposobem na naukę języka jest przebywanie w grupie wielojęzycznej.

ocena TT:
Wszystko dograne do ostatniego szczegółu. Organizacja 100%, sposób obslugi klienta 100%. Zadowolenie córki i rodziców 100%.
Gorąco polecam!!!

patrz oryginalna opinia

Aleksandra, Kujakowice Górne

Aleksandra, Kujakowice Górne

European Centre Malta, Malta, 2007
Witam Panie Slawomirze.
Minal pierwszy tydzien mojego pobytu na Malcie.
Szkola jest znakomita i rodzina tez. Wiec wszystko jest OK.
Serdecznie dziekuje i pozdrawiam.
Jaroslaw

Jarosław, Warszawa

Emerald Cultural Institute, Cobham, 2019

Witam,
Franek wrócił szczęśliwie do domu bardzo zadowolony z wyjazdu. Bardzo dziękuję za całą organizację.
Pozdrawiam serdecznie
Maria 

Nauka: nauczyciele byli przygotowani do lekcji i w sposób odpowiedni prowadzili lekcje, sale były wyposażone w to co potrzebne czyli projektor, tablice, nagłośnienie sali, wygodne krzesła i stoły. 
Zakwaterowanie: pokój bez szału trochę za krótkie łóżko, jedzenie smaczne i przystosowane dla wegetarian. 
Zajęcia pozalekcyjne i transport: duży wybór wszelakich zajęć, transport dobry
Podobały mi się zajęcia pozalekcyjne i wycieczki.
Kontakt z T&T: bardzo dobry zarówno rzetelność informacji, jak i szybkość kontaktu. Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z całego wyjazdu syna na obóz.

Franciszek, Pruszków

Academia EUREKA, Madryt, 2007, 2008, 2009
Szkoła używa własnych, napisanych przez swoich nauczycieli, podręczników, które stanowią doskonałe, bardzo logiczne kompendium wiedzy gramatycznej. Na zajęciach konwersacyjnych stosowane są interesujące materiały ksero a nauczyciele proponują takie tematy do rozmów, że uczniów wcale nie trzeba zachęcać do mówienia - dyskusja wrze. Jeśli masz ochotę poczytać coś po hiszpańsku lub obejrzeć hiszpańskojęzyczny film, bez problemu znajdziesz coś dla siebie w bibliotece. Polecam też posiłki spożywane wspólnie z nauczycielem - można poznać bliżej studentów z innych grup i porozmawiać z nimi, oczywiście po hiszpańsku, kosztując specjałów miejscowej kuchni.  

Mieszkałam w samodzielnym mieszkaniu położonym zaledwie trzy minuty spacerem od szkoły, w samym sercu Madrytu przy calle Preciados. Kilkadziesiąt metrów dzieliło mnie od stacji metra, sklepów i restauracji. Jednym słowem - życie wielkiego miasta miałam na wyciągnięcie ręki. Spacerkiem mogłam dotrzeć do pięknego parku Retiro i w zasadzie do wszystkich głównych atrakcji turystycznych stolicy Hiszpanii. 

W każdym tygodniu szkoła organizuje dwa popołudniowe wyjścia dla swoich uczniów. Co ważne są to wycieczki z przewodnikiem ze szkoły. Mimo, że jedynym używanym przez niego językiem jest hiszpański, nigdy nie miałam problemów ze zrozumieniem. Mówi w sposób dostosowany do poziomu uczestników i nawet najmniej zaawansowani nie czują się zagubieni. Malarstwo Goi, Guernica Picassa czy architektura Madrytu z początków XX wieku przestały być dla mnie tajemnicą. Dzięki weekendowym wycieczkom poznałam Toledo i Segovię.

Byłam w Eurece już trzy razy i gdyby nie fakt, że w ciągu dwóch lat nauki osiągnęłam poziom C1, w dużej mierze dzięki kursom w Madrycie, pewnie za rok pojechałabym znów. I to z pewnością za pośrednictwem T&T, za każdym razem obsłużono mnie szybko i profesjonalnie. Nie mam też najmniejszych zastrzeżeń co do rzetelności i uczciwości firmy. Szczególnie cenię sobie współpracę z Panem Sławkiem :-)

Saludos
Kasia

Kasia, Warszawa

Language Specialists International, Portsmouth, 2009
Panie Sławku,
Wróciłem dzisiaj z kursu językowego, który Pan organizował. Dziękuję bardzo za doskonałe przygotowanie wszystkich formalności. Wszystko było naprawdę ok., zgodnie z Pana przewidywaniami.
Jeszcze raz dziękuje za aranżacje mojego wyjazdu.
Pozdrawiam
Grzegorz

Grzegorz, Warszawa

Liden & Denz, Ryga, lipiec 2020
Dzień dobry,
Wszystko bardzo dobrze, dziękuje za wybór rodziny. Valentina jest wspaniała! Szkoła również bez zarzutów. Nauczycielki są świetne a w grupie oprócz mnie jest jeszcze tylko jeden Szwajcar. Mam również 4 godziny lekcji prywatnych w tygodniu. Bardzo dziękuje jeszcze raz za zorganizowanie wszystkiego! 
Pozdrowienia ze słonecznej Rygi 
Ola
Aleksandra, Zabrze

did, Potsdam 2018

Dobry wieczór,
przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale czas za szybko biegnie i niedługo minie tydzień od szczęśliwego, samodzielnego powrotu córki. Ula była bardzo zadowolona z pobytu, z rodziny, z codziennej podróży autobusem do szkoły, z nauczycielki, z towarzystwa...
Bardzo się usamodzielniła, że nawet sama pojechała do Berlina pociągiem z Bahnhof Rehbrucke, na który zawiozła ją pani domu.
Pozdrawiam
Agnieszka

Agnieszka, Warszawa

Actilangue, Nicea, marzec 2011
Dzień dobry Panie Sławku,
Wróciłam z  2 tygodniowego kursy francuskiego w Nicei.Było genialnie.
Nauczyciele-super, życzliwi i z poczuciem humoru,doradzali w rożnych sprawach,także  jeżeli chodzi o zwiedzanie.
Zajęcia ciekawe i wesołe,grupę miałam fantastyczna i tylko 6 osób ze mną -  Niemka,Rosjanka,Japończyk,Indonezyjczyk, Kanadyjczyk i ja
Bardzo dużo konwersacji nawet ,gdy omawialiśmy gramatykę.
Naprawdę fantastycznie.
Mieszkałam u bardzo miłej kobiety,która każdego wieczoru  bardzo dużo ze mną rozmawiała .Starała się wyrażać bardzo jasno i  ( w razie potrzeby ) dyskretnie mnie poprawiała .
Przy okazji zwiedziłam Niceę z przewodnikami francuskimi . Nie wszystkie  opowieści były dla mnie całkiem zrozumiałe ale ważny byl ciagly kontakt z jezykiem.
Przestałam mieć opory w mówieniu po francusku  a zrozumienie   rozmówcy stało się dużo łatwiejsze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za cierpliwość i szybkość reagowania na  wszystkie moje pytania.
Pozdrawiam.
Lidia

Lidia, Gliwice

ActiLingua Academy, Wiedeń, 2013
Witam Panie Sławku,
u Ali wszystko w najlepszym porządku,
z pokoju bardzo zadowolona (duży i cichy),
wylądowała na B2, ale w mocnej grupie – ogólnie zadowolona.
Pozdrawiam
Jacek

Jacek, Warszawa

European Centre Malta, Malta, 2008
Kurs zorganizowany był na najwyższym poziomie. Pracownicy szkoły jak i nauczyciele rozwiązywali wszystkie problemy. Pracownicy szkoły słuchają uwag ucznia i próbują dostosować się do jego wymagań tak, żeby uczeń był jak najbardziej zadowolony. Jednym zdaniem można stwierdzić: na pierwszym miejscu jest zawsze kursant - uczeń.

Mieszkanie położone w bardzo  dobrym punkcie mimo oddalenia od szkoły około 20 minut (idąc powolnym krokiem) na granicy dwóch miast: St. Julians i Sliema. W okolicy pełno pubów, restauracji. Apartament posiada wszystkie rzeczy, które potrzebne są do samodzielnego mieszkania.

W tym punkcie szkole EC należy się 6. Program pozalekcyjny zadowoli każdego wybrednego kursanta. Jestem pewna, ze wybór tej szkoły to "strzał w dziesiątkę".

Chciałabym bardzo podziękować za bardzo dobrą komunikację i organizację na całym etapie organizacji kursu. Oczywiście będę polecać Państwa firmę do organizacji kursów zagranicznych.

Dorota, Nowe Miasto

Divine Word School of English w Maynooth, Irlandia 2013

Szkołe oceniam bardzo dobrze. Polecam zwłaszcza dla osób szukających prócz doświadczeń lingwistycznych takze doswiadczeń duchowych. Wysko wykwalifikowana kadra nauczycielska, monogość bardzo użytecznych materiałów. Wyposażenie sal skromne.
Wycieczki i zajęcia pozalekcyjne ciekawe i z walorami edukacyjnymi.
Jako osobie której "duchowe klimaty" nie przeszkadzaja byłem zadowolony z religijnego charakteru szkoły. Przyszłym uczestnikom proponuję nastawić sie bardziej na naukę niż na wypoczynek.
Dziękuję Państwu za owocną współpracę.
Witold

Witold, Piechcin

Nasi partnerzy

Facebook
Google+