Kursy językowe w polsce

Kursy językowe w polsce

od 1998 lat T&T (Teaching & Travel) zajmuje się edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych

posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu języków obcych, co przekłada się na profesjonalne podejście i skuteczność nauki
zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem, którzy w prosty sposób przekażą Ci wiedzę
w każdej z grup dobrane są osoby o podobnym poziomie znajomości języka oraz wieku
dzięki ograniczeniu liczebności grup do max. 3-6 osób, na każdej lekcji panuje swobodna i przyjazna atmosfera sprzyjająca szybkiemu zdobywaniu wiedzy

Kursy językowe za granicą

Obozy językowe za granicą stają się coraz bardziej popularne. Znajomość języków to także jeden z najważniejszych czynników warunkujących przyjęcie do pracy. W wielu przypadkach nie wystarczy już znajomość wyłącznie języka angielskiego. Dzieje się tak za sprawą rozwoju światowego rynku oraz międzynarodowych współprac. Dlaczego kursy językowe za granicą to dobra inwestycja w rozwój zarówno dorosłych, jak i dzieci?

Dlaczego nauka języków obcych jest tak ważna? 

Obozy językowe to szansa na rozwój zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dzięki odbyciu takiego kursu znacznie wzrastają szanse na lepsze zatrudnienie oraz wyższe zarobki. Wiele osób decyduje się także na wysłanie na obóz językowy swoje dzieci, aby od najmłodszych lat miały styczność z językiem obcym, co ułatwi władanie językiem w latach późniejszych. Wakacyjne kursy językowe za granicą to także szansa na doszlifowanie języka, jeżeli w przeszłości miało się już z nim do czynienia. To przede wszystkim inwestycja w siebie i swój własny rozwój. Nauka języków obcych pobudza wyobraźnię, a także ułatwia naukę kolejnych języków, co znacznie poprawia pozycję na rynku zawodowym.

 

Dlaczego warto udać się na obozy językowe?

Stały kontakt z obcym językiem

To jeden z głównych powodów, dla których uczestnicy decydują się na obozy językowe za granicą. Poza zajęciami każdy uczestnik może także brać udział w dodatkowych wycieczkach, a także w spotkaniach mających charakter zapoznawczy! W tego typu przedsięwzięciach biorą osoby z całego świata, dlatego jest to szansa nie tylko na pokonanie barier językowych, ale także na międzynarodowe znajomości z ciekawymi osobami!

 

Poznawanie nowej kultury

Obozy językowe za granicą to także szansa na poznanie nowej kultury oraz tradycji panujących w danym kraju. Wymienić można tutaj poznawanie nowej muzyki, smaków, a także zwyczajów. Mówi się, że podróże kształcą. W tym przypadku widać to najmocniej, gdyż uczestnicy obozów poznają historię kraju, ciekawostki, a także widzą, w jaki sposób funkcjonuje lokalna społeczność. Wakacyjne kursy językowe za granicą to więc doskonały pomysł na zaplanowanie wakacji, podczas których dodatkowym atutem będzie przyswojenie nowej wiedzy ,a także nauka języka!

 

Dopasowane zajęcia

Obozy językowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się możliwością dopasowania trybu do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów. Plany zajęć organizowane są w taki sposób, aby uczestnicy mogli także zwiedzić ciekawe miejsca oraz mieć czas na spędzanie przyjemnych chwil z ludźmi z innych zakątków świata! Można powiedzieć, że oferowane przez nas wakacyjne kursy językowe za granicą to elastyczna propozycja dla osób zapracowanych oraz takich, które wymagają maksymalnych efektów nauczania. 

 

Rozwój osobisty

Nie każdy wie o tym, że wakacyjne kursy językowe za granicą to także szansa na rozwój własnej osobowości. Skąd bierze się taka zależność? Głównie dlatego, ze wiele osób postanawia wyruszyć na obóz samotnie. Brak znajomych, rodziny i przyjaciół sprawia, że uczestnicy kursu stają się bardziej pewni siebie i mają szansę uczyć się od nowych ludzi innych sposobów myślenia, a także podejścia do życia w odseparowaniu od dotychczasowego środowiska, które nierzadko jest toksyczne i pragnie się mu zaimponować. Podczas wyjazdu każdy uczestnik ma czystą kartę i szansę na zmianę swojego życia. Wielu obozowiczów zgodnie przyznało, iż wyjazd wpłynął na wzrost poczucia pewności siebie oraz nastrój. 

 

Języki obce na czasie

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Oferujemy profesjonalne kursy językowe za granicą dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie umiejętności władania danym językiem. Co ciekawe, oferujemy także obozy językowe za granicą dla dzieci i młodzieży. Staramy się oferować usługi najwyższej jakości, a także dokładamy wszelkich starań, aby poziom języka danego uczestnika kursu był znacznie wyższy, niż przed przyjazdem. Co więcej, oferujemy także profesjonalne szkolenia językowe dla biznesu. Wysyłamy naszych kursantów do wielu różnych krajów zlokalizowanych w Europie. Korzystając z naszych usług, mogą liczyć Państwo na naukę lub też doszlifowanie umiejętności w zakresie języka:

 • angielskiego,
 • chińskiego,
 • francuskiego,
 • niemieckiego,
 • rosyjskiego,
 • włoskiego,
 • szwedzkiego,
 • hiszpańskiego.

Decydując się na obozy językowe za granicą, nauka języka jest jeszcze prostsza, gdyż pokonywane są bariery językowe spowodowane strachem przed ośmieszeniem. Uczęszczając na kurs, uczestnicy nie mają innego wyjścia niż porozumienie się językiem danego kraju. Taki system wpływa na lepsze zapamiętywanie zwrotów, wyrażeń, a także na pozbycie się zahamowań w komunikacji. W naszej ofercie znajduje się nie tylko możliwość nauki języka angielskiego, ale także szeregu innych języków, których znajomość coraz częściej wymagana jest w międzynarodowych firmach. Przykładowo język chiński to furtka do świata ogromnych korporacji. Światowy handel opiera się na eksporcie z Chin, dlatego znajomość tak trudnego i wymagającego języka w stopniu komunikatywnym wydaje się pożądaną na obecnym, trudnym rynku pracy.

 

Szczegóły naszej oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy:

 • wakacyjne,
 • dla menadżerów,
 • ogólne i biznesowe,
 • dla dzieci i młodzieży,
 • egzaminacyjne,
 • indywidualne,
 • długoterminowe,
 • zawodowe,
 • przygotowujące do praktyki zawodowej,
 • przygotowujące do rozpoczęcia studiów,
 • dla osób w wieku 40-50 lat.

Jak widać, nasze kursy językowe za granicą, a także kursy językowe w kraju dopasowane są do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dbamy o to, aby świadczone przez nas propozycje miały wysoki poziom merytoryczny, a przedstawiana wiedza utrwalała się bardzo szybko i skutecznie. Każdego miesiąca zadowoleni Klienci dzielą się z przyszłymi uczestnikami kursów swoimi pozytywnymi doświadczeniami i opiniami. Bez względu na to, czy chcą Państwo podnieść swój poziom umiejętności w zakresie władania danym językiem, czy też pragną Państwo wysłać na obozy językowe  swoje dzieci, serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

 

Facebook
Google+