St. Pauls Bay - szkoła Bels - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
Bels w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 16 - 17 lat
Liczba osób w grupie: 12
Długość kursu: min.2 tyg
Dostępny: cały rok
Zakwaterowanie: rodzina goszcząca
1 lekcja = 45 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły Bels przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język angielski będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła Bels oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

 • rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
 • dostępne na każdym poziomie zaawansowania
 • więcej info: English
 • Opis zakwaterowania

  Program pozalekcyjny

  Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole Bels jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

  Cennik w dla wyjazdu po:

  Wybierz interesujący Cię rodzaj zakwaterowania:

   Wybierz termin wyjazdu:

   Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia

   Kalkulowane zakwaterowanie:

   Kurs dodatkowy tydzień
   lek./tydz.
   Jeśli powyższe opcje Cię nie zadowalają wybierz inny termin, wyjazd po:

   W każdym przypadku cena zawiera:

   test kwalifikacyjny (on-line), lekcje w wybranym wymiarze, podręczniki do nauki, świadectwo ukończenia kursu, zorganizowany i nadzorowany program zajęć pozalekcyjnych: 3 zajęcia popołudniowe lub wieczorne + 1 cały dzień w weekend (opcjonalnie), transfer z i na lotnisko Luqa na Malcie, opiekę ze strony pracowników szkoły zakwaterowanie:

   Terminy

   • Wyjazd jest możliwy w okresie: 01 styczeń 2024 - 31 grudzień 2024
    • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 01 styczeń 2024 - 31 grudzień 2024

   Opis szkoły Bels

   BELS Malta jest certyfikowaną szkołą języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży na północy Malty. Znajduje się w St. Paul's Bay, tętniącym życiem nadmorskim miasteczku, które podsumowuje najlepsze maltańskie lato. Szkoła znajduje się przy głównej trasie autobusowej i tylko rzut kamieniem od morza.

   Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku w samym sercu miasta. Został celowo wybudowany, aby służyć jako najnowocześniejsza placówka dydaktyczna. Lokal składa się z 14 przestronnych, klimatyzowanych sal lekcyjnych, akademika BELS, biblioteki, Wi-Fi oraz automatów z kawą, przekąskami i napojami. Wszystkie sale lekcyjne są wyposażone w interaktywne tablice i sprzęt audiowizualny, aby poprawić wrażenia z nauki. Budynek jest przystosowany dla wózków inwalidzkich.

   Wyłącznie w tym centrum, oprócz całorocznych kursów dla dorosłych, prowadzzone sezonowe programy dla dzieci i młodzieży. Tutaj możesz zaplanować wakacje edukacyjne dla całej rodziny, z dziećmi uczącymi się w tym samym czasie, w tym samym budynku.

   Studiując tutaj, możemy również zapewnić opcje zakwaterowania w akademiku, u rodziny goszczącej, hotelu i prywatnego zakwaterowania z własnym wyżywieniem.

   Opis miejscowości - St. Pauls Bay

   St. Paul’s Bay to tradycyjne miasteczko nadmorskie na Malcie, które rozwinęło się w popularną destynację turystyczną. To tylko 10 minut drogi wzdłuż wybrzeża z Bugibby, okolicy pełnej restauracji, kawiarni, barów, pubów i klubów na plaży, jest tu też kasyno, kino, Akwarium i wiele innych atrakcji.

   Przeczytaj o 15 rzeczach do zrobienia w St. Paul’s Bay i okolicy:

   1. Ciesz się błękitem

   Podziwiaj zapierający dech w piersiach błękit morza i nieba podczas spacerów lub joggingu wzdłuż nadmorskiej promenady, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża St. Paul’s Bay. Zatoka usiana jest kolorowymi łódkami, a wyspy świętego Pawła pilnują jej z oddali. Zatrzymaj się na drinka i przekąskę w jednej z wielu knajpek wzdłuż brzegu, chwytaj promienie słoneczne i relaksuj się.

   2. Wygrzewaj się w słońcu

   Odpręż się na piaskach plaży znajdującej się zaledwie kilka minut od centrum Bugibby, ciesz się promieniami słońca i wykąp się w błękitnym morzu. Wzdłuż kamienistego wybrzeża znajdziesz tez więcej miejsc idealnych do kąpieli, a także do snorkelingu.

   3. Żyj pełnią życia

   Enjoy the lido, cocktail bar, overflowing pool, cool tunes and sunset sky over the horizon at Cafe del Mar. Located just near the aquarium at the Qawra peninsula known as Ta’ Fra Ben, Cafe del Mar offers a wonderful opportunity to experience the high life by the sea, day or night.

   4. Zaspokój swoją ciekawość w akwarium

   Spędź kilka godzin w nowoczesnym akwarium z lokalnymi gatunkami ryb, gadami, płazami i owadami, a także w sklepie z pamiątkami i kawiarni.

   5. Pomocz się

   Park wodny w Bugibba staje się coraz bardziej popularny. Pozwala on dzieciom na bezpieczną zabawę z wodą. Park wodny ze zjeżdżalniami – Splash and Fun na Malcie jest dużo większy, bardziej zróżnicowany i znajduję się w odległości krótkiej jazdy autobusem od St. Paul’s Bay.

   6. Zanurkuj

   Zanurz się w czystych wodach Morza Śródziemnego i eksploruj jedną z czołowych destynacji nurkowych na świecie. Nurkowanie na Malcie jest cudowne, z wieloma fascynującymi jaskiniami podwodnymi i fantastycznym życiem podwodnym. Spróbuj też nurkowania wrakowego, jaskiniowego oraz freedivingu.

   7. Dosiądź fali

   Nie jesteś pewien czy chcesz schodzić pod wodę? Unieś się wiec na falach cudownych Maltańskich wód. Masz do wyboru wiele rodzajów sportów wodnych. Od kajaków do skuterów wodnych.

   8. Wybierz się w podróż łodzią

   Z portu nieopodal St. Paul’s Bay wypływa codziennie wiele wycieczek wokół maltańskich wysp. Możesz wybrać wycieczkę do Błękitnej Laguny na Comino lub wynająć łódkę tylko dla siebie na cały dzień.

   9. Odwiedź park ptaków

   Znajdziesz tam nie tylko ptaki, ale także antylopy, surykatki, jelenie, pazurczatki, węże i inne gady i nawet możesz zostać wolontariuszem i pomóc w opiece nad zwierzętami. Ten raj i rezerwat przyrody znajduje się niedaleko Kennedy Grove.

   10. Jedz i pij na świeżym powietrzu

   W okolicy jest wiele restauracji oferujących dania z całego świata na każdą kieszeń. Wiele z nich ma stoliki na świeżym powietrzu. Z chęcią polecimy Ci nasze ulubione restauracje.

   11. Zrób sobie wieczór filmowy

   Kiedy wokół tyle się dzieje i jest tyle do zobaczenia, czasem trzeba po prostu odpocząć przy dobrym filmie. W lokalnym kinie Empire znajdującym się kilka minut drogi pieszo od szkoły BELS, obejrzysz najnowsze hity kinowe.

   12. Posłuchaj muzyki na żywo

   Wiele barów i restauracji w okolicy Qawry gra muzykę na żywo, od naśladowców Elvisa do fajnych lokalnych zespołów. Możesz też spróbować karaoke. Czwartkowe wieczory możesz spędzić na jam session w Ta’ Fra Ben, a środy w Cafe del Mar Na letnim chiloucie.

   13. Sprawdź muzeum samochodów

   Jedną z najbardziej nietypowych rzeczy jakie możesz zrobić w St. Paul’s Bay jest wizyta w muzeum starych samochodów. To perełka, nawet dla tych, którzy nie są pasjonatami samochodów. Znajdziesz tu niesamowitą wystawę automobili, wraz z dokumentacją filmową; sklepik z pamiątkami oraz kawiarnię.

   14. Przejdź Xemxija Heritage Trail

   Z jednej strony rozrywka i przyjemność, z drugiej natura i historia. Szlak dziedzictwa kulturowego Xemxija poprowadzi Cię starą rzymską drogą, miniesz 100-letnie drzewo karobowe, a wzdłuż ścieżki zobaczysz punickie grobowce po jednej stronie, a pozostałości świątyni po drugiej. Stąd możesz udać się na wschód aż do lasu Mizip lub iść dalej na północ aż do starych rzymskich basenów.

   Transport

   Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu