Monika, Zamość

European Centre Malta, Malta, 2008
Szkoła oferuje naukę na wysokim poziomie. Profesjonalnie przygotowani nauczycilele zawsze służą pomocą, a ich lekcje są doskonale przygotowane, pod względem merytorycznym i metodycznym. Podręczniki i inne pomoce naukowe oceniam też bardzo dobrze.

Rodzina Magro, u której mieszkałam zasługuje na same pochwały. To bardzo życzliwi i spokojni ludzie. Do tego codziennie podczas kolacji podtrzymywali dyskusję i dbali o to, aby wszyscy w trakcie tego ponad godzinnego posiłku rozmawiali wyłącznie w języku angielskim. Mieszkanie utrzymane w idealnej czystości. Dojazd nieco utrudniony - autobus dojeżdza tylko w jedną stronę, jednak to nie stanowiło problemu. Spokojna dzielnica, życzliwi ludzie.

Wycieczki fakultatywne zorganizowane były profesjonalnie. Cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród studentów. Podczas wycieczek zapewniono nam opiekę i transport. Program bardzo bogaty. Wspaniali przewodnicy.

Nauka języka na zagranicznym kursie językowym to najlepsza droga do uaktywnienia wiedzy. Poza tym, że kurs niejako zmusza do myślenia i wypowiadania się w obcym języku to oprócz tego jest wspaniała przygodą i miejscem spotkań ludzi z całego świata. Oprócz fantastycznie przygotowanych lekcji w szkole studenci wciąż nawiązują nowe znajomości, wymieniają doświadcznie, szlifują język i wypoczywają. Poznałam 5 świetnych koleżanek z różnych krajów. Teraz, gdy wróciłyśmy już do domu piszemy do siebie, rozmawiamy przez Skype i to wszystko w języku angielskim. Gdybym miała coś doradzić to na taki kurs trzeba przeznaczyć co najmniej 2 tygodnie. Krótszy kurs nie miałby sensu. Za kilka lat wybieram się znowu na taką przygodę z językiem! Naprawdę warto! Polecam!

Rozważałam oferty kilku pośredników przed wyjazdem. ale to właśnie T&T podszedł do rozmowy poważnie. Otrzymałam wszelkie niezbędne informacje. Bardzo kompetentna i rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeśli ktoś ze znajomych zapyta - polecę T&T. Jeśli za kilka lat zdecyduję się na kurs to tylko z T&T!

Kursy językowe za granicą

PROMOCJA - angielski w szkołach Atlantic Language School

 1) Rabat 25% kosztów nauki i zwolnienie z opłaty wpisowej na kursy dla dorosłych w Dublinie i Galway.Obowiązuje na kursy  odbywajace sie w dowolnym okresie 2017 roku

2) Rabat 10% kosztów nauki i zakwaterowania na kursach młodziezowych odbywajacych się w okresie 2 lipca-12 sierpnia 2017 roku

Nasze cenniki uwzględniają powyższe rabaty

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w Australii !!!

Zniżka 40% kosztów nauki na wybranym kursie angielskiego w Sydney i Brisbane.
Z
niżka zawarta w cenniku na naszej stronie.

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w szkołach LTC !!!

Rabat 20% na kursy grupowe General English, 20 i 28 lekcji/tydzień dla dorosłych w szkole w Eastbourne.
Promocja nie dotyczy kursów odbywających się w okresie od 12 czerwca 2017 do 20 sierpnia 2017.
Ceny na naszej stronie uwzględniają ten rabat.

czytaj więcej

PROMOCJA - Angielski w szkołach EC

Rabat 20% na kursy dla dorosłych w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie i na Malcie.
Obowiązuje na kursy General English, Intensive, English for Work, Exam preparation courses, academic semestr.
Nasze cenniki uwzględniają powyższy rabat.

czytaj więcej

Znajdź i zaplanuj najlepszy kurs dla siebie !!!

Skorzystaj z naszej oferty kursów językowych za granicą, wybierz kurs dla dziecka, siebie, rodziny, znajomego, pracownika

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski na Macie !!!

Rabat w wysokości 35 % ceny nauki na kursach Business English i IELTS
Rabat został uwzględniony w naszym cenniku.

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w Cambridge !!!

Zniżka 30% kosztów nauki na wybranym kursie angielskiego w przypadku rezerwacji na 3 i więcej tygodni.
Zniżka zawarta w cenniku na naszej stronie.

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w Londynie :)

1 - nauka tańsza o 20% (dowolna liczba tygodni) - zniżka została ujęta w cenniku | specjalnie dla uczniów z Polski | oferta ważna cały rok.

czytaj więcej

Facebook
Google+