Monika, Zamość

European Centre Malta, Malta, 2008
Szkoła oferuje naukę na wysokim poziomie. Profesjonalnie przygotowani nauczycilele zawsze służą pomocą, a ich lekcje są doskonale przygotowane, pod względem merytorycznym i metodycznym. Podręczniki i inne pomoce naukowe oceniam też bardzo dobrze.

Rodzina Magro, u której mieszkałam zasługuje na same pochwały. To bardzo życzliwi i spokojni ludzie. Do tego codziennie podczas kolacji podtrzymywali dyskusję i dbali o to, aby wszyscy w trakcie tego ponad godzinnego posiłku rozmawiali wyłącznie w języku angielskim. Mieszkanie utrzymane w idealnej czystości. Dojazd nieco utrudniony - autobus dojeżdza tylko w jedną stronę, jednak to nie stanowiło problemu. Spokojna dzielnica, życzliwi ludzie.

Wycieczki fakultatywne zorganizowane były profesjonalnie. Cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród studentów. Podczas wycieczek zapewniono nam opiekę i transport. Program bardzo bogaty. Wspaniali przewodnicy.

Nauka języka na zagranicznym kursie językowym to najlepsza droga do uaktywnienia wiedzy. Poza tym, że kurs niejako zmusza do myślenia i wypowiadania się w obcym języku to oprócz tego jest wspaniała przygodą i miejscem spotkań ludzi z całego świata. Oprócz fantastycznie przygotowanych lekcji w szkole studenci wciąż nawiązują nowe znajomości, wymieniają doświadcznie, szlifują język i wypoczywają. Poznałam 5 świetnych koleżanek z różnych krajów. Teraz, gdy wróciłyśmy już do domu piszemy do siebie, rozmawiamy przez Skype i to wszystko w języku angielskim. Gdybym miała coś doradzić to na taki kurs trzeba przeznaczyć co najmniej 2 tygodnie. Krótszy kurs nie miałby sensu. Za kilka lat wybieram się znowu na taką przygodę z językiem! Naprawdę warto! Polecam!

Rozważałam oferty kilku pośredników przed wyjazdem. ale to właśnie T&T podszedł do rozmowy poważnie. Otrzymałam wszelkie niezbędne informacje. Bardzo kompetentna i rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeśli ktoś ze znajomych zapyta - polecę T&T. Jeśli za kilka lat zdecyduję się na kurs to tylko z T&T!

Facebook
Google+