Program pozalekcyjny

Dla chętnych szkoła BWS Germanlingua organizuje program zajęć pozalekcyjnych, który jest częściowo wliczony w cenę kursu. Możesz wybrać zajęcia, które Cię interesują. Po lekcjach możesz wziąć udział w zwiedzaniu miasta, zawodach sportowych, spotkaniu integracyjnym z innymi uczniami, wybrać sie do muzeum / kina / teatru (cena za wstęp do zwiedzanych obiektów jest dodatkowym kosztem). Wieczorami szkoła organizuje projekcje filmów video i wyjścia do dyskoteki / pubu. W weekendy szkoła organizuje całodniowe lub półdniowe wycieczki do znanych miejscowości.

Fakultatywne uczestnictwo w 3 zajęciach w ciągu tygodnia jest w cenie kursu (z wyjątkiem prywatnych wydatków takich, jak np. wpisowe i bilety komunikacji). Szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, który pozwala na naukę języka także poza zajęciami, pomaga zawrzeć nowe przyjaźnie ze studentami z całego świata, a także umożliwia dobrą zabawę. Można również poznać wiele osób na imprezach organizowanych w samej szkole, takich jak: wieczorki międzynarodowe, projekcje filmów, gry i konkursy oraz różne imprezy.
Poza szkołą uczestnicy kursów mają możliwość poznania życia i kultury niemieckiej. Organizowane jest zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wizyty w muzeach, udział w różnych wydarzeniach kulturalnych, także wyjścia do pubów i dyskotek.


Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym programem pobytu (plik PDF): Deutsh  

Facebook
Google+