Kasia, Warszawa

EC English Language Centres Brighton 2011
Kurs:
Kurs bardzo mi się podobał. Lekcje były prowadzone ciekawie, a co najważniejsze było wiele okazji do mówienia. Nauczyciele bardzo pomocni, uśmiechnięci, wyrozumiali, odpowiednio wymagający. Brak zastrzeżeń do podręczników, bo mało z nich korzystaliśmy. Niektóre sale były zbyt ciasne i trudno było zmieniać miejsca, bu np. pracować w określonych przez nauczyciela grupach.
Zakwaterowanie:
Rodzina, u której mieszkałam bardzo życzliwie mnie przyjęła. W pokoju mieszkałam z 17-letnią Turczynką. Gospodyni pysznie gotowała, uwzglądniając nasze preferencje. Pokój był przestronny i odpowiednio wyposażony. Zaletą było to, że przystanek autobusowy był bardzo blisko domu. Podróz ze szkoły zajmowała ok. 15 min, natomiast do centum ok 20 min.
Program:
Program zajęc był ciekawy, jednak opracowany tylko na 1 tydzień, więc w przypadku 3-tygodniowego pobytu trochę monotonny.
Podróż przbiegła bez problemu, momo obaw (pierwszy raz leciałam samolotem sama). Wszystko było sprawnie zorganizowane przez szkołę (rezydenci udzielali nam pomocy na lotnisku).
Opinia rodziców:
Jako rodzice dziecka, dla którego był to pierwszy całkowicie samodzielny wyjazd zagranicę, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi w T&T i nie mamy co do niej żadnych krytycznych uwag. Zostaliśmy bardzo rzetelnie poinformowani o wszystkich szczegółach dotyczących wyjazdu.Bardzo pomocne okazały sie sugestje ze strony pracowników T&T.
Rzeczą która wzbudziła nasze obiekcje były bardzo póxne (samotne) powroty dziecka z wieczornych zajęc w mieście. uważliśmy, że o godzinie 23 dzieci powinny wracać do domów pod opieką osoby dorosłej (zwłaszcza jesli muszą korzystać z komunikacji publicznej)

Facebook
Google+