Bath - szkoła Ardmore Language School - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
Ardmore Language School w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 9 - 18 lat
Liczba osób w grupie: max. 15
Długość kursu: min. 2 tyg
Dostępny: czerwiec - lipiec
Zakwaterowanie: kampus
1 lekcja = 60 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły Ardmore Language School przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język angielski będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła Ardmore Language School oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

 • rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
 • dostępne poziomy zaawansowania: od A1 do C2
 • różne opcje - patrz sekcja: Cennik i terminy
 • więcej info: English
 • Opis zakwaterowania

  kampus

 • odległość od szkoły: nauka i zakwaterowanie na terenie kampusu
 • dostępność: niedziela-niedziela
 • więcej info: English
 • Program pozalekcyjny

  Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole Ardmore Language School jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

  Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym programem pobytu (plik PDF): English

  Cennik w dla wyjazdu po: 26 czerwiec 2022

  Wybierz interesujący Cię rodzaj zakwaterowania:

  Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia

  Kalkulowane zakwaterowanie:

  Kurs dodatkowy tydzień
  lek./tydz.

  W każdym przypadku cena zawiera:

  opłatę wpisową i rezerwacyjną na rzecz szkoły, test kwalifikacyjny, lekcje w wybranym wymiarze, organizację i udział w programie zajęć pozalekcyjnych (1 półdniowa  i 1 całodniowa wycieczka w ciągu tygodnia), opiekę pracowników szkoły zakwaterowanie:

  Terminy

  • Wyjazd jest możliwy w okresie: 26 czerwiec 2022 - 14 sierpień 2022
   • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 26 czerwiec 2022 - 14 sierpień 2022
   • opcja z oznaczeniem (G+F) jest dostępna w okresie: 26 czerwiec 2022 - 14 sierpień 2022
   • opcja z oznaczeniem (G+HR) jest dostępna w okresie: 26 czerwiec 2022 - 14 sierpień 2022

  Opis szkoły Ardmore Language School

  Nazwa i miejscowość:
  Ardmore Language School, Bath

  Rok powstania, przynależność do organizacji edukacyjnych:
  1984 r. • rekomendacja British Council

  Lokalizacja szkoły:
  Bath • mapa

  Wyposażenie szkoły:
  nowoczesne sale lekcyjne  hale sportowe • boisko do gry w siatkówkę plażową • jadalnia • kino na 350 osób • Wifi • Dance and Drama Studio • sklepy i kawiarnie

  Oferowane kursy:
  młodzieżowy

  Oferowane rodzaje zakwaterowania:
  kampus

  Opis miejscowości - Bath

  Bath – miasto w Anglii, w hrabstwie Somerset, położone 159 km na zachód od Londynu i 21 km od Bristolu. Miasto posiada status city, nadany przez królową Elżbietę w roku 1590. W roku 1889 uzyskało status gminy miejskiej, od roku 1996 jest centrum administracyjnym jednostki autonomicznej Bath and North East Somerset.

  Miasto położone jest w dolinie rzeki Avon, w miejscu, gdzie występowały naturalne wody geotermalne. Kolonizatorzy rzymscy wybudowali tu łaźnie i świątynię i nazwali to miejsce Aqua Sulis. W roku 973 w Bath koronowano na króla Anglii Edgara. Za czasów georgiańskich miasto stało się popularnym ośrodkiem wypoczynkowym. Z tego okresu pochodzi wiele budowli w stylu epoki.

  Bath uzyskało status miejsca dziedzictwa światowego w roku 1987. Obecnie jest centrum kulturalnym, uniwersyteckim i turystycznym, które rocznie odwiedza je 3 800 000 osób.

  Transport

  Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu