Hamm - Schloss Heessen - szkoła Humboldt-Institut - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
Humboldt-Institut w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 9 - 13 lat
Liczba osób w grupie: max. 10
Długość kursu: min. 2 tyg
Dostępny: czerwiec - sierpień
Zakwaterowanie: kampus
1 lekcja = 45 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły Humboldt-Institut przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język niemiecki będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła Humboldt-Institut oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

- rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
- dostępne na poziomach A1-B1

Opis zakwaterowania

Zamek Hessen pochodzi z XV wieku i został zbudowany w stylu neogotyckim. Otoczony jest pięknym parkiem, a oprócz wielu historycznych i nowoczesnych budynków, na terenie zamku znajduje się niewielka wysepka na rzece Lippe.

Schloss Heesen

- pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką 
- pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + 2 przekąski)

Program pozalekcyjny

Zamek Hessen pochodzi z XV wieku i został zbudowany w stylu neogotyckim. Otoczony jest pięknym parkiem, a oprócz wielu historycznych i nowoczesnych budynków, na terenie zamku znajduje się niewielka wysepka na rzece Lippe.

Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole Humboldt-Institut jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

Cennik w PLN dla wyjazdu po: 14 lipiec 2019

Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia 2019-11-14

Kalkulowane zakwaterowanie: Schloss Heesen pokój 2-osobowy z pełnym wyżywieniem 3 posiłki dziennie i 2 przekąski, wspólna łazienka

Kurs Dla młodzieży 2 tyg. 3 tyg. 4 tyg. dodatkowy tydzień
25 lek./tydz. (G) 8294 12442 16589 4147

W każdym przypadku cena zawiera:

test kwalifikacyjny, lekcje, materiały do nauki, świadectwo ukończenia kursu, cotygodniowe wycieczki (w tym opłaty za wstęp), opiekę pracowników szkoły, usługi pralnicze, zakwaterowanie: Schloss Heesen pokój 2-osobowy z pełnym wyżywieniem 3 posiłki dziennie i 2 przekąski, wspólna łazienka

Legenda

(G) - lekcje w grupie

Terminy

  • Wyjazd jest możliwy w okresie: 14 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019
    • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 14 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

Opis szkoły Humboldt-Institut

Nazwa i miejscowość:
Humboldt Institut, Hamm

Rok powstania i przynależność do organizacji edukacyjnych:
1977 r. • członek organizacji FaDaF

Lokalizacja szkoły:
obrzeża miasta • mapa

Oferowane kursy języka niemieckiego:
młodzieżowy

Oferowane rodzaje zakwaterowania:
kampus

Opis miejscowości - Hamm - Schloss Heessen

Hamm leży w zachodniej części Niemiec, liczy około 182 000 mieszkańców. Posiada wiele zielonych terenów, w tym Park Maksymiliana z ogromnym szklanym słoniem, symbolem miasta.
Więcej informacji: Deutsch

Transport

Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu