Berlin - Lehnin - szkoła Humboldt-Institut - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
Humboldt-Institut w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 9 - 13 lat
Liczba osób w grupie: max. 10
Długość kursu: 3 tyg
Dostępny: lipiec - lipiec
Zakwaterowanie: kampus
1 lekcja = 45 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły Humboldt-Institut przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język niemiecki będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła Humboldt-Institut oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

- rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
- dostępne na poziomach A1-B1
- więcej informacji: English

Opis zakwaterowania

Program pozalekcyjny

Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole Humboldt-Institut jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

Istnieje możliwość wykupienia kursu żeglarskiego (9 lekcji): 225 €uro

Cennik w dla wyjazdu po:

Wybierz interesujący Cię rodzaj zakwaterowania:

  Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia

  Kalkulowane zakwaterowanie: kampus pokój 2,3,4 - osobowy z wyżywieniem 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja) + codzienna przekąska

  Kurs dodatkowy tydzień
  lek./tydz.

  W każdym przypadku cena zawiera:

  test kwalifikacyjny, lekcje, materiały do nauki, świadectwo ukończenia kursu, dzienny program zajęć, cotygodniowe wycieczki (w tym opłaty za wstęp), opiekę pracowników szkoły, usługi pralnicze zakwaterowanie: kampus pokój 2,3,4 - osobowy z wyżywieniem 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja) + codzienna przekąska

  Terminy

  • Wyjazd jest możliwy w okresie: 05 lipiec 2020 - 25 lipiec 2020
   • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 05 lipiec 2020 - 25 lipiec 2020

  Opis szkoły Humboldt-Institut

  Nazwa i miejscowość:
  Humboldt Institut, Lehnin

  Rok powstania i przynależność do organizacji edukacyjnych:
  1977 r. • członek organizacji FaDaF

  Lokalizacja szkoły:
  blisko centrum miasta • mapa

  Oferowane kursy języka niemieckiego:
  młodzieżowy

  Oferowane rodzaje zakwaterowania:
  kampus

  Opis miejscowości - Berlin - Lehnin

  Lehnin jest małym miasteczkiem liczącym 12 000 mieszkańców położonym w pobliżu Poczdamu i Berlina. Piękny krajobraz zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych, a duże jezioro zlokalizowane w pobliżu szkoły oferuje uczniom możliwość pływania, żeglowania.
  Więcej informacji: Deutsch

  Transport

  Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu