Marsascala - szkoła Easy School of Languages - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
Easy School of Languages w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 11 - 17 lat
Liczba osób w grupie: max. 15
Długość kursu: min. 2 tyg
Dostępny: czerwiec - sierpień
Zakwaterowanie: rodzina goszcząca
1 lekcja = 45 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły Easy School of Languages przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język angielski będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła Easy School of Languages oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

 • rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
 • dostępne na każdym poziomie zaawansowania
 • więcej info: English
 • Opis zakwaterowania

  rodzina goszcząca

 • rodziny zlokalizowane są w  spacerowej odległości od szkoły
 • pokoje kilkuosobowe
 • zakwaterowanie z osobami tej samej płci, o zbliżonym wieku lecz innej narodowości
 • pobyt u  rodziny goszczącej rozwija umiejętności językowe, a także daje możliwość poznania kultury i  zwyczajów mieszkańców Malty.
 • Program pozalekcyjny

  Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole Easy School of Languages jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

  przykładowy program pobytu i program pozalekcyjny (pdf): English

  Cennik w PLN dla wyjazdu po: 30 czerwiec 2019

  Wybierz interesujący Cię rodzaj zakwaterowania:

  Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia 2020-08-07

  Kalkulowane zakwaterowanie: rodzina goszcząca pokój 2-4 osobowy trzy posiłki dziennie

  Kurs Dla młodzieży 2 tyg. 3 tyg. 4 tyg. dodatkowy tydzień
  20 lek./tydz. (G) 5355 8033 10711 2678

  W każdym przypadku cena zawiera:

  opłaty wpisowe i rezerwacyjne na rzecz szkoły za granicą, kurs językowy w wymiarze, test kwalifikacyjny, legitymację studencką, materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia kursu, program zajęć pozalekcyjnych: popołudniowy, wieczorny i weekendowy (wszystkie opłaty za wstęp do zwiedzanych obiektów zostały wliczone w cenę), transfer relacji lotnisko Luqa na Malcie, 24-godzinną opiekę ze strony pracowników szkoły i akademika, transfer relacji lotnisko Luqa na Malcie - zakwaterowanie - lotnisko Luqa na Malcie,  zakwaterowanie: rodzina goszcząca pokój 2-4 osobowy trzy posiłki dziennie

  Legenda

  (G) - lekcje w grupie

  Terminy

  • Wyjazd jest możliwy w okresie: 30 czerwiec 2019 - 25 sierpień 2019
   • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 30 czerwiec 2019 - 25 sierpień 2019

  Opis szkoły Easy School of Languages

  Nazwa i miejscowość:
  Easy School of Languages, Marsascala

  Rok powstania | przynależność do organizacji edukacyjnych:
  2004 r.  rekomendacja FELTOM (the Federation of English Language Teaching Organisations Malta)  uznawana przez Maltańskie Ministerstwo Edukacji • IALC (International Association of Language Centres)

  Lokalizacja szkoły:
  Marsascala • mapa

  Wyposażenie szkoły:
  multimedialne klimatyzowane sale lekcyjne  biblioteka  miejsca relaksu i wypoczynku  dostęp do internetu bezprzewodowego 

  Oferowane kursy języka angielskiego:
  młodzieżowy

  Oferowane rodzaje zakwaterowania:
  rodzina goszcząca

  Przydatne informacje:
  film: English

  Opis miejscowości - Marsascala

  Marsascala jest urokliwym miestem liczącym około 12 000 mieszkańców. Dzięki pięknej promenadzie wzdłuż osłoniętej zatoki jest idealnym miejscem, w którym możesz cieszyć się urokami Maltańskiej wioski rybackiej, mając jednocześnie dostęp do nowoczesnego zaplecza rekreacyjnego, restauracji, kin i centrum nurkowego. Podczas letnich miesięcy Marsascala naprawdę ożywa, zarówno miejscowi jak i odwiedzający wybierają tą malowniczą wioskę na relaks na plaży lub spokojne spacery wzdłuż wybrzeża.

  Transport

  Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu