Limassol - szkoła English In Cyprus - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
English In Cyprus w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 7 - 17 lat
Liczba osób w grupie: max 15
Długość kursu: min. 2 tyg
Dostępny: czerwiec - sierpień
Zakwaterowanie: Hotel Episkopiana ****
1 lekcja = 45 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły English In Cyprus przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język angielski będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła English In Cyprus oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

Obóz letni działa na terenie hotelu Episkopiana w spokojnej miejscowości Episkopi , w odległości 15 minut jazdy od Limassol . Lekcje odbywają się w pełni wyposażonej szkole , znajdującej się mniej niż 5 minut spacerem od hotelu, a prowadzone są przez anglo-języcznych nauczycieli języka angielskiego . Uczestnicy mogą korzystać z wyposażenia zarówno szkoły jak i hotelu. Szkoła zapewnia popołudniowe , wieczorne i weekendowe zajęcia oraz wycieczki.
Więcej informacji: English

 

Opis zakwaterowania

hotel

Episkopiana Hotel ****

 • odległość od szkoły: około 3 minuty spacerem
 • dostępność: niedziela-niedziela w okresie czerwiec-sierpień
 • dostępne warianty zakwaterowania:
  • pokój 3-osobowy z łazienką
  • pełne wyżywienie
 • dodatkowe informacje:
  • pokoje klimatyzowane, z balkonami
  • w hotelu znajduje się telewizja kablowa, 2 baseny  • boiska do piłki nożnej, disco / party room, dostęp do internetu WiFi w hotelowym lobby (wymagany własny komputer), siłownia, sauna i jacuzzi
  • baseny, boiska, siłownia, sauna i jacuzzi dostępne pod opieką dorosłych
  • bezpłatny dowóz autokarem do plaży

bez zakwaterowania

Program pozalekcyjny

Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole English In Cyprus jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem programu pozalekcyjnego (plik PDF): English

Cennik w PLN dla wyjazdu po: 01 czerwiec 2018

Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia 2018-06-22

Kalkulowane zakwaterowanie: bez zakwaterowania z programem pozalekcyjnym lunchem i wieczorną przekąską

Kurs Dla młodzieży 2 tyg. 3 tyg. 4 tyg. dodatkowy tydzień
20 lek./tydz. (G) 3178 4768 6357 1589

W każdym przypadku cena zawiera:

kurs językowy, pełne wyżywienie, test językowy, materiały edukacyjne, certyfikat ukończenia kursu, opiekę, program popołudniowych i wieczornych zajęć dodatkowych oraz wycieczki (1 całodniowa i 2 półdniowe wycieczki na tydzień), zakwaterowanie: bez zakwaterowania z programem pozalekcyjnym lunchem i wieczorną przekąską

Terminy

 • Wyjazd jest możliwy w okresie: 17 czerwiec 2018 - 19 sierpień 2018
  • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 17 czerwiec 2018 - 19 sierpień 2018

Opis szkoły English In Cyprus

Nazwa i miejscowość:
English In Cyprus, Limassol

Opis szkoły:

Szkoła English In Cyprus mieści się w Limasol. Jest to kameralny, nowocześnie urządzony i wyposażony budynek, zapewniający komfortowe warunki do nauki. Uczestnicy kursu zakwaterowani są hotelach w sąsiedztwie plaży, skąd szkolny bus dowozi ich codziennie na zajęcia.

Wyposażenie:

    12 nowoczesnych, klimatyzowanych klas
    Kawiarenka internetowa i darmowe Wi-Fi w całej szkole
    Bibliotekia oferująca szereg znakomitych książek, magazynów , gazet i czasopism
    Kawiarnia i snack bar.
Więcej informacji: English 

 

Opis miejscowości - Limassol

Limassol to największy port południowego Cypru. Miasto słynie z licznych festiwali, z których największą popularnością cieszą się Festiwale Wina i Kwiatów. Nadmorska, ocieniona palmami promenada i malownicze uliczki zachęcają do spacerów. W centrum Starego Miasta wznosi się bizantyjski zamek, w którego kaplicy odbył się ślub króla Ryszarda Lwie Serce z księżniczką Berengarią z Nawarry. Będąc w Limassol, warto również odwiedzić muzea: archeologiczne, średniowieczne i sztuki ludowej. Miłośnicy sportów wodnych mogą wybrać się na plażę lub do parku wodnego Wet’n’Wild. Kilkanaście kilometrów od miasta znajduje się Kourion. Można tam podziwiać wspaniały starożytny teatr i kolorowe mozaiki. Na kolację najlepiej wybrać się do jednej z wielu restauracji lub na dyskotekę. Oficjalna strona miasta: www.limassol.com

Transport

wybierz kurs językowy za granicą a my zajmiemy sie wykupieniem biletu dla Ciebie

  organizujemy bilety lotnicze, autokarowe i kolejowe - możemy wykupić każdy bilet dostępny na rynku
  honorujemy zniżki i oferty specjalne przewoźników
  administrujemy Twoim biletem - włącznie z dokonaniem odpraw lotniczych

Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu

Bezpłatne ubezpieczenie w krajach Unii Europejskiej

Polacy mają prawo do bezpłatnego korzystania z państwowej opieki medycznej w krajach Unii Europejskiej. Aby móc korzystać z tej opieki należy pobrać formularz E-111 w stosownym oddziale ZUS. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dostępnymi na stronie internetowej www.zus.pl lub w oddziale ZUS.
Osobom, które zdecydują się na tę formę ubezpieczenia zalecamy, aby dokładnie sprawdzić w oddziale ZUS zakres, warunki i sumy ubezpieczenia.

Karty EURO<26, ISIC, GO25, ITIC - dodatkowo płatne

Specjalne karty rabatowe, które obejmują również ubezpieczenie. Najbardziej popularne karty to EURO<26 i ISIC (dostępne są również GO25 i ITIC). Posiadacze ww kart oprócz ubezpieczenia posiadają również prawo do korzystania z atrakcyjnych rabatów w obiektach użyteczności publicznej (muzea, kina, teatry, komunikacja miejska, restauracje itp.) jak też z rabatów oferowanych przez różne firmy. Karty są ważne rok od daty ich wystawienia, więc polecamy je osobom, które zamierzają wyjeżdżać kilka razy w roku i efektywnie korzystać z systemu rabatowego.

więcej info:
  karta EURO<26 w Polsce: www.euro26.pl, karta EURO<26 w Europie: http://www.euro26.pl/europa
  karta ISIC: www.isic.org

Karty kosztują 60,00-90,00 PLN (w zależności od karty) i można je wykupić w T&T lub w autoryzowanym biurze (adresy biur można znaleźć na ww stronach internetowych).

Indywidualna polisa ubezpieczeniowa - dodatkowo płatna

Polecamy ubezpieczenie Generali, ale na życzenie możemy wykupić polisę w innym towarzystwie ubezpieczeniowym.
Przykład kosztów ubezpieczenia w Generali:
KL+ASS1 (SU do 120 000 PLN), NNW Uszczerbek (SU do 10 000 PLN) i OC (SU do 50 000 PLN):
  osoba ubezpieczona w wieku do 24 roku życia: 59,70 PLN / 2 tygodnie 
 osoba ubezpieczona powyżej 26 roku życia: 70,00 PLN / 2 tygodnie
Sprawdź również Ogólne Warunki Ubezpieczenia Generali