Limassol - szkoła English In Cyprus - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
English In Cyprus w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 7 - 17 lat
Liczba osób w grupie: max 15
Długość kursu: min. 2 tyg
Dostępny: czerwiec - sierpień
Zakwaterowanie: kampus
1 lekcja = 45 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły English In Cyprus przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język angielski będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła English In Cyprus oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

Więcej informacji: English
+
Film

Opis zakwaterowania

kampus

- nauka i zakwaterowanie na terenie University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus) - prestiżowy brytyjski uniwersytet z najnowocześniejszym kampusem i pokojami mieszczący się w Pyla w Larnace
- pokoje 2-osobowe z łazienką
- wymagana wpłata depozytu w wysokości 60 €uro
- mapa

Program pozalekcyjny

Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole English In Cyprus jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem programu pozalekcyjnego (plik PDF): English

 

Cennik w dla wyjazdu po: 05 czerwiec 2022

Wybierz interesujący Cię rodzaj zakwaterowania:

Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia

Kalkulowane zakwaterowanie:

Kurs dodatkowy tydzień
lek./tydz.

W każdym przypadku cena zawiera:

kurs językowy w wymiarze 20 lekcji / tydzień, test językowy, materiały edukacyjne, certyfikat ukończenia kursu, opiekę ze strony pracowników szkoły i opiekunów grupy, program popołudniowych i wieczornych zajęć dodatkowych oraz wycieczki (1 całodniowa i 2 półdniowe wycieczki na tydzień),  zakwaterowanie:

Terminy

  • Wyjazd jest możliwy w okresie: 19 czerwiec 2022 - 14 sierpień 2022
    • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 19 czerwiec 2022 - 14 sierpień 2022

Opis szkoły English In Cyprus

Nazwa i miejscowość:
English In Cyprus, Limassol

Opis szkoły:

Szkoła English In Cyprus mieści się w Limasol. Jest to kameralny, nowocześnie urządzony i wyposażony budynek, zapewniający komfortowe warunki do nauki. Uczestnicy kursu zakwaterowani są hotelach w sąsiedztwie plaży, skąd szkolny bus dowozi ich codziennie na zajęcia.

Wyposażenie:

    12 nowoczesnych, klimatyzowanych klas
    Kawiarenka internetowa i darmowe Wi-Fi w całej szkole
    Bibliotekia oferująca szereg znakomitych książek, magazynów , gazet i czasopism
    Kawiarnia i snack bar.

 

Opis miejscowości - Limassol

Limassol to największy port południowego Cypru. Miasto słynie z licznych festiwali, z których największą popularnością cieszą się Festiwale Wina i Kwiatów. Nadmorska, ocieniona palmami promenada i malownicze uliczki zachęcają do spacerów. W centrum Starego Miasta wznosi się bizantyjski zamek, w którego kaplicy odbył się ślub króla Ryszarda Lwie Serce z księżniczką Berengarią z Nawarry. Będąc w Limassol, warto również odwiedzić muzea: archeologiczne, średniowieczne i sztuki ludowej. Miłośnicy sportów wodnych mogą wybrać się na plażę lub do parku wodnego Wet’n’Wild. Kilkanaście kilometrów od miasta znajduje się Kourion. Można tam podziwiać wspaniały starożytny teatr i kolorowe mozaiki. Na kolację najlepiej wybrać się do jednej z wielu restauracji lub na dyskotekę. Oficjalna strona miasta: www.limassol.com

Transport

Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu