Larnaca - szkoła English Quest - kurs Dla młodzieży

Kurs oferowany jest przez przedstawiciela szkoły
English Quest w Polsce, firmę:
T&T (Teaching & Travel)
ul. Paderewskiego 3 lok. 11, 04-450 Warszawa
tel./ fax +48 (22) 611 95 56, tel. kom. 0502 551 369
e-mail 1: lisowski@tt.edu.pl, e-mail 2: tt@tt.edu.pl
web-site: www.tt.edu.pl
GG: 5188875, Skype: tt_lisowski
Biuro czynne: poniedziałek - piątek: 10:00-21:00

Opis kursu

Parametry

Grupa wiekowa: 12 - 17 lat
Liczba osób w grupie: max. 15
Długość kursu: min. 2 tyg
Dostępny: lipiec - sierpień
Zakwaterowanie: hotel
1 lekcja = 45 minut

Kurs dla młodzieży to nie tylko nauka ale również wspaniała przygoda :-)

W pierwszym dniu, przed przystąpieniem do nauki pracownicy szkoły English Quest przeprowadzają test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), który pozwala utworzyć grupy na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach (bardzo rzadko się zdarza, aby w grupie była osoba z Polski) dzięki czemu język angielski będzie jedynym językiem używanym podczas zajęć. Ucząc się na tym kursie będziesz miał/a możliwość znacznej poprawy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeśli masz barierę mówienia udział w tym kursie pozwoli Ci ją przełamać lub zmniejszyć. Nauczyciele sukcesywnie wprowadzają również zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Zadania domowe pozwolą Ci utrwalić nabyte wiadomości i zmotywują do nauki. Dzięki Twojej pracy, nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom postęp będzie znaczny (im dłuższy pobyt tym większe rezultaty). W ostatnim dniu kursu otrzymasz świadectwo jego ukończenia.

W czasie wolnym od nauki masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Szkoła English Quest oferuje program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jeśli fascynujesz się sportem, możesz wziąć udział w meczu piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki albo zagrać w badmintona. Możesz także popływać, zagrać w tenisa, bilard lub kręgle. Wieczorami zaś zrelaksujesz się przy grillu, na dyskotece, biorąc udział w konkursie karaoke lub oglądając dobry film. Jeśli natomiast tkwi w Tobie dusza artysty, możesz spróbować swoich sił w przedstawieniu teatralnym, konkursie poetyckim lub malarskim. Podczas wycieczek organizowanych przez szkołę, odwiedzisz nowe, ciekawe miejsca, poznasz ich zabytki i historię. Nie zabraknie też czasu na zakupy w lokalnym centrum handlowym, gdzie z pewnością wypatrzysz coś atrakcyjnego dla siebie. Wszystko to w doborowym towarzystwie Twoich rówieśników z kilkudziesięciu krajów świata. Czy trzeba jeszcze dodawać coś więcej?

Dodatkowe informacje o kursie

  • rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
  • dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania
  • więcej info: English

Opis zakwaterowania

hotel

- zakwaterowanie hotelu 3-gwiazdkow (standard dla 4*), 2 minuty spacerem od znanej plaży Finikoudes
- odległość od szkoły: 5 minut spacerem
- klimatyzowane apartamenty z własną łazienką i WC
- pościel i ręczniki są zapewnione (zmieniane 3 razy w tygodniu), pokoje są sprzątane codziennie
- więcej informacji: English

Program pozalekcyjny

Ważnym elementem Twojego pobytu w szkole English Quest jest udział w programie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Program ten jest realizowany z udziałem opiekunów grup i/lub nauczycieli. Poniżej znajdziesz przykładowy program oferowany przez szkołę.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem programu pozalekcyjnego (plik PDF): English

Cennik w dla wyjazdu po: 01 lipiec 2021

Kalkulacja wg kursu sprzedaży dewiz banku Raiffeisen Bank SA z dnia

Kalkulowane zakwaterowanie:

Kurs dodatkowy tydzień
lek./tydz.

W każdym przypadku cena zawiera:

test językowy, lekcje w podanym wymiarze, materiały edukacyjne, certyfikat ukończenia kursu, opiekę, program zajęć pozalekcyjnych: popołudniowych, wieczornych i weeekend, 2 całodniowe i 2 półdniowe wycieczki na 2 tygodnie, transfery z i na lotnisko w Larnace, zakwaterowanie:

Terminy

  • Wyjazd jest możliwy w okresie: 01 lipiec 2021 - 28 sierpień 2021
    • opcja z oznaczeniem (G) jest dostępna w okresie: 01 lipiec 2021 - 28 sierpień 2021

Opis szkoły English Quest

Nazwa i miejscowość:
English Quest, Larnaca

Lokalizacja szkoły:
ośrodek w centrum Larnaki: mapa
ośrodek UCLAN: mapa 

Wyposażenie szkoły:
klimatyzowane sale lekcyjne z technologią interaktywną, cafeteria, boiska sportowe, teatr

Przydatne informacje:
film

Opis miejscowości - Larnaca

Larnaca to miasto na południowym wybrzeżu Cypru i stolica tytułowej dzielnicy. Jest trzecim co do wielkości miastem w kraju, po Nikozji i Limassol, z populacją metra wynoszącą 144 200 w 2015 r.

Larnaca słynie z palmowego wybrzeża, kościoła św. Łazarza, Hali Sultan Tekke, akweduktu Kamares i zamku w Larnace . Jest on zbudowany na ruinach starożytnego Ciumium, które było miejscem narodzin stoicznego filozofa Zenona. Larnaka jest domem dla głównego lotniska kraju, międzynarodowego lotniska w Larnace. Ma również port morski i przystań.

Klimat w tym obszarze jest opisany przez Köppen Climate Classification System jako gorący półpustynny klimat z powodu niskich rocznych opadów i silnej letniej suszy. Jest czasem określany jako klimat śródziemnomorski, ale jego opady zimowe są poniżej wymaganej ilości, aby uniknąć półpustynnej klasyfikacji.

Transport

Ubezpieczenie na czas podróży i pobytu