Aleksandra, Puck

Torre di Babele, Rzym 2010
Naukę w tej szkole oceniam na bardzo dobrym poziomie. Zajecia prowadzone były przez kompetentnych wykładowców zawsze przygotowanych do lekcji.Umieli zintegrować i zachęcić kursantów często poprzez zabawę do nauki. Miło wspominam zajęcia w grupie jak i te w mini grupie.
Z zakwaterowania jestem bardzo zadowolona. Do tej pory utrzymuję kontak z panią u której mieszkałam. Bezproblemowa osoba, na poziomie. Miałam swój pokój, śniadania takie jakie chciałam każdego dnia, dostęp do internetu.
Program pozalekcyjny bardzo ciekawy. Najmilej wspominam wycieczkę do Pompei i Neapolu. Zwiedzanie było z przewodnikiem bardzo dobrze przygotowanym do obsługo obcokrajowców uczących się języka włoskiego.
Jedynym minusem dla mnie był hałas całonocny. Rzym to bardzo głosne miasto. Następnym razem wybrałabym kwaterę gdzieś na uboczu, dalej od głównej ulicy.
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług T&T. Jest to rzetelna firma. Nie mam zadnych zastrzeżeń so do jakości usług. Wszystkie informacje i usługi były zgodne z ofertą którą mi zaproponowano.
Bardzo dziękuję firmie T&T za opiekę i przygotowanie cudownego wyjazdu. Na pewno będę polecać wasze usługi.

Facebook
Google+