Opis szkoły OISE Bristol

Szkoły OISE znajdują się w sercach miast, wyposażone są w stylowe i komfortowe udogodnienia, sprzyjające spokojnej pracy.

Sale wykładowe

Sale Tutorial: kompaktowe pomieszczenia sprzyjają pracy i koncentracji na własnych potrzebach językowych. Sale Quatorial i Octorial: sale wykładowe zaprojektowane w taki sposób, by zmaksymalizować uczestnictwo wszystkich słuchaczy w zajęciach grupowych i warsztatach komunikacyjnych.

Centra multi-medialne

Sale multimedialne dostępne są do pracy własnej i podczas zajęć grupowych.

Relaks

We wszystkich szkołach jest ‘lounge’ przeznaczony do odpoczynku pomiędzy zajęciami – studenci mogą tam czytać codzienne gazety, magazyny lub oglądać telewizję.

Sale do zajęć w dużych grupach

We wszystkich szkołach znajdują się większe sale gdzie słuchacze pracują nad grupowymi projektami – mają tam dostęp do biblioteczki, komputerów i projektorów.

Wi-fi

We wszystkich szkołach jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Opis miejscowości - Bristol

Bristol to miasto leżące w południowo – zachodniej części Brytanii, przy ujściu rzeki Avon. Nazwa miasta w języku staroangielskim oznacza „miejsce za mostem”. Bristol formalnie jest samodzielną jednostką administracyjną, a przy tym autonomicznym hrabstwem ceremonialnym.
Historia Bristolu sięga okresu wczesnego średniowiecza, ale jego znaczenie wzrosło w XII wieku, kiedy stało się ważnym portem handlowym, szczególnie w ramach handlu z Irlandią. Od tego też czasu nieoficjalnym symbolem Bristolu jest kwiat firletka chalcedońska.  Wzrost znaczenia miasta przypada na okres oświecenia, czyli XVII – XVIII wiek. Niestety miasto nie wytrzymało konkurencyjności Liverpoola, który wyprzedził go w rozwoju. Mimo to do miasta napływali nowi osadnicy, którzy wspierali tamtejszy przemysł i gospodarkę. Miasto pełniło rolę obronną, przez pewien okres czasu było też rezydencją królewską. Bristol został poważnie zniszczony podczas drugiej wojny światowej. Potem miasto zostało odbudowane w stylu brutalistycznym.
Dziś Bristol jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów z różnych części świata. Klimat panujący w mieście sprzyja podróżnym. Bristol jest bowiem jednym z najcieplejszych i najbardziej nasłonecznionych miast Wielkiej Brytanii, średnia roczna temperatura sięga 11 stopni Celsjusza. Bristol jest więc ośrodkiem z bogatą tradycją historyczną i prężnie rozwijającym się przemysłem lotniczym i samochodowym, tam znajduje się fabryka Rolls - Royce. Dzięki sprzyjającemu klimatowi i ładnym krajobrazom do miasta przybywa wielu podróżnych z różnych zakątków świata. Dodatkowa atrakcja turystyczna jest coroczny, słynny na całym świecie zlot balonów Bristol International Baloon Fiesta.

Miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów jest Clifton Susoension Bridge, czyli wiszący most nad rzeką Avon. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie z tego mostu po raz pierwszy skakano na bungee. W Bristolu znajduje się ponad setka zabytków należących do klasy I, między innymi katedra bristolska wybudowana w XII wieku, a także kościół St. Mary Redcliffe z XIII–XV wieku, kaplica St. Mark's oraz liczne zabudowania mieszkalne z okresu XV i XVI wieku. Oprócz wielu zabytków historycznych, Bristol słynie też z rozrywek kulturalnych, jest też ważnym ośrodkiem naukowym. Miasto może poszczycić się również najstarszym i jednocześnie najdłużej i nieprzerwalnie działającym teatrem w Anglii - Theatre Royal oraz najstarszym niemetropolitarnym ogrodem zoologicznym. Oprócz tego  Bristol jest też sceną dla różnorodnych zespołów rockowych, punk – rockowych oraz hip – hopowych. Stamtąd wywodzi się nurt muzyki Bristol sound, a także drum and bass.
Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na: www.visitbristol.org

 

Akredytacje

Lokalizacja

PROMOCJA w szkołach Earlscliffe

Rabaty do 12% na kursy młodzieżowe w Wielkiej Brytanii.
Obowiązuje w przypadku rezerwacji i opłacenia kursu do dnia 28 lutego 2018.
Cenniki na stronie uwzględniają rabat.

czytaj więcej

PROMOCJA - PAKIETY SPECJALNE

Uzyskaj rabat w wysokości 10-20% na naukę !

Rabaty dotyczą wyjazdów 4 tygodniowych +, a ich wysokość zależy od:
a) długości pobytu
b) intensywności kursu
c) rodzaju zakwaterowania

Rabaty nie zostały uwzględnione w cennikach

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w szkołach ST GILES International !!!

ST GILES International w Wielkiej Brytanii i USA 

Oferta specjalna dostępna w przypadku dokonania rezerwacji i opłaty do 31 marca 2018, dotyczy kursów odbywajacych się w dowolnym terminie:
a) St Giles Brighton, London Central oraz London Highgate: 18% rabatu  lub  dodatkowe 2 tygodnie nauki gratis w przypadku rezerwacji od 2 do 15 tygodni
b) St Giles New York City, San Francisco lub Eastbourne: 30% rabatu lub dodatkowe 2 tygodnie nauki gratis w przypadku rezerwacji od 2 tygodni +
c) St Giles London Central, New York City lub San Francisco: 10% rabatu na dowolnym kursie Platinum

Cennik na naszej stronie uwzględnia powyższe rabaty

czytaj więcej

WIOSENNA PROMOCJA - niemiecki dla dorosłych

  • 3 tygodnie kursu języka niemieckiego w cenie 2 tygodni, 
  • 9 tygodni kursu języka niemieckiego w cenie 7 tygodni,
  • 12 tygodni kursu języka niemieckiego w cenie 9 tygodni. 

Promocja dotyczy kursów dla dorosłych rozpoczynających się najpóźniej 16 kwietnia 2018. Obowiązuje w przypadku rezerwacji i opłacenia kursu z zakwaterowaniem do 30 marca 2018. 
Rabat dotyczy wyłącznie kosztów nauki.
Ceny na naszej stronie nie uwzględniają tego rabatu

czytaj więcej

PROMOCJA - niemiecki w Berlinie i Kolonii

PROMOCJA na kursy Standard i Intensive (20 i 25 lekcji/tydzień):

- rabat 40% w Berlinie
- rabat 20% w Kolonii

Obowiązuje na kursy zarezerwowane i opłacone do 31 maja 2018

Nasze cenniki uwzględniają powyższe rabaty

czytaj więcej

Znajdź i zaplanuj najlepszy kurs dla siebie !!!

Skorzystaj z naszej oferty kursów językowych za granicą, wybierz kurs dla dziecka, siebie, rodziny, znajomego, pracownika

czytaj więcej

ZIMOWA PROMOCJA - Angielski w szkole Easy na Malcie

Rabat 50% na zakwaterowanie w samodzielnym mieszkaniu w grudniu 2017, styczniu i lutym 2018.
Obowiązuje tylko w przypadku rezerwacji zakwaterowania wraz z kursem.

Nasze cenniki nie uwzględniają powyższego rabatu.

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w Cambridge !!!

Zniżka 30% kosztów nauki na wybranym kursie angielskiego w przypadku rezerwacji na 3 i więcej tygodni.
Zniżka zawarta w cenniku na naszej stronie.

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w Londynie :)

1 - nauka tańsza o 20% (dowolna liczba tygodni) - zniżka została ujęta w cenniku | specjalnie dla uczniów z Polski | oferta ważna cały rok.

czytaj więcej

PROMOCJA - angielski w Portsmouth !!!

a - zniesiona opłata wpisowa w wysokości 80 GBP na wszystkich kursach w roku 2018
b - rabat 10 % na lekcje indywidualne na kursy dla osób w wieku 30+ (dotyczy wyjazdu do końca kwietnia 2018 przy zamówieniu minimum 10 lekcji)
c - kurs Executive 12,5 lekcji w mini-grupie + 12,5 lekcji indywidualnych w cenie kursu 25 lekcji w mini-grupie (dotyczy wyjazdu do końca kwietnia 2018)

Promocje b i c nie są zawarte w cenniku

 

czytaj więcej

Facebook
Google+